Notebook MSI Modern 14 16GB/512GB (9S7-14S122-652) - Silver
კოდი: 6850
  • აიღე მეტრომარტის
    მაღაზიიდან
    აიღე ნივთი 1 სააათის
    განმავლობაში
    ხელმისაწვდომობა
  • მიწოდება თქვენს მისამართზე
    უფასო მიწოდება 99 ლარიდან
Specifications for Notebook MSI Modern 14 16GB/512GB (9S7-14S122-652) - Silver
ტიპი Business/Home
Model/Part Number 9S7-14S122-652
Screen Refresh Rate 60 Hz
Memory Frequency 3200 MHz
Memory Interface M.2
HDD/SSD/Flash Capacity 512 GB
Microphone Yes
ბარათის წამკითხველი დიახ
USB Type-C დიახ
ფერი ვერცხლისფერი
ეკრანის დიაგონალი 14"
ეკრანის რეზოლუცია 1920x1080 FullHD
ეკრანის ტიპი IPS
Picture Format 16:9
ეკრანის სიკაშკაშე (cd/m²) 250
პროცესორი Intel Core i5
პროცესორის მოდელი 1334U
CPU Series Raptor Lake
ბირთვების რაოდენობა 10 Cores 12 Threads
პროცესორის სიხშირე (GHz) 3.40 GHz
პროცესორის მაქსიმალური სიჩქარე (GHz) 4.60 GHz
პროცესორის ქეში 12 MB
ოპერატიული მეხსიერება (RAM) 16 GB
ოპერატიული მეხსიერების (RAM) ტიპი DDR4
HDD/SSD/Flash SSD
გრაფიკული ადაპტერის ტიპი ინტეგრირებული
გრაფიკული ადაპტერის ბრენდი Intel
გრაფიკული ადაპტერი Intel Iris Xe Graphics
ხმოვანი სისტემა სტერეო
დინამიკების რაოდენობა 2
3.5 მმ აუდიო გამავალი დიახ
HDMI დიახ
USB 3.2 3
RJ-45 (LAN) დიახ
Wi-Fi დიახ
ბლუთუზი დიახ
სიგანე (მმ) 323.9
სიმაღლე (მმ) 19.9
წონა (კგ) 1.5
  • ძირითადი მახასიათებლები
    მწარმოებელი
    მარკა
    MSI
    ეკრანი
    ეკრანის დიაგონალი
    14"
    ეკრანის რეზოლუცია
    1920x1080 FullHD
    ეკრანის ტიპი
    IPS
    Picture Format
    16:9
    ეკრანის სიკაშკაშე (cd/m²)
    250
    პროცესორი
    პროცესორი
    Intel Core i5
    პროცესორის მოდელი
    1334U
    CPU Series
    Raptor Lake
    ბირთვების რაოდენობა
    10 Cores 12 Threads
    პროცესორის სიხშირე (GHz)
    3.40 GHz
    4.60 GHz
    პროცესორის ქეში
    12 MB
    მეხსიერება
    ოპერატიული მეხსიერება (RAM)
    16 GB
    DDR4
    HDD/SSD/Flash
    SSD
    გრაფიკული ადაპტერი
    გრაფიკული ადაპტერის ტიპი
    ინტეგრირებული
    გრაფიკული ადაპტერის ბრენდი
    Intel
    გრაფიკული ადაპტერი
    Intel Iris Xe Graphics
    კომუნიკაცია
    RJ-45 (LAN)
    დიახ
    ბლუთუზი
    დიახ
    Wi-Fi
    Connectivity
    USB 3.2
    3
    Sound
    ხმოვანი სისტემა
    სტერეო
    დინამიკების რაოდენობა
    2
    3.5 მმ აუდიო გამავალი
    ზომა & წონა
    სიღრმე (მმ), millimeter
    სიმაღლე (მმ), სმ
    19.9
    წონა (კგ), kilogram
    1.5
    სიგანე (მმ), სმ
    General characteristics
    Model/Part Number
    9S7-14S122-652
    Screen Refresh Rate
    60 Hz
    Memory Frequency
    3200 MHz